Кошик
2894 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Товари для розсади

Пророщування посівного матеріалу, отримання життєздатної рослини – один з найпоширеніших способів прискорити дозрівання капусти, томатів, баклажанів та інших овочів із тривалим вегетативним періодом. Полегшити це завдання допомагають товари для розсади: касети, горщики, інші пристрої, що дозволяють систематизувати процес, уніфікувати умови для отримання дружніх сходів. Магазин AgroPlanet Ukraine пропонує якісні лотки з полістиролу, які можна використовувати неодноразово, та горщики та торфʼяні таблетки, які стануть необхідним середовищем для вашої розсади!

Товари для вирощування якісної розсади від AgroPlanet Ukraine

Для городників-аматорів та тих, хто в промислових масштабах займається вирощуванням агрокультур, сезон відкривається задовго до настання весни, а починається він із висадки насіння на розсаду.

Пророщування посівного матеріалу, отримання життєздатної рослини – один з найпоширеніших способів прискорити дозрівання капусти, томатів, баклажанів та інших овочів із тривалим вегетативним періодом.

Полегшити це завдання допомагають товари для розсади: касети, горщики, інші пристрої, що дозволяють систематизувати процес, уніфікувати умови для отримання дружніх сходів.

Товари для вирощування розсади

Залежно від масштабів підприємства, кількості необхідних рослин для формування грядок у відкритому ґрунті, використовуються різні допоміжні засоби, серед яких:

  • горщики, лотки, міні-парники з піддонами;
  • пакети;
  • пігулки, горщики з торфу;
  • інформаційні ярлики, таблички;
  • грунти, субстрати.

З урахуванням того, що насіння висаджується в період укороченого періоду світлого часу доби, для нормального розвитку та зростання овочів використовуються прилади фітоосвітлення.

Переваги використання касет для розсади

В останні роки все частіше віддається перевага висадці насіння в лотки. Йдеться про контейнери з різною кількістю осередків, кожна з яких стає «домом» для однієї рослини. Технік вирощування паростків досить багато, але, використовуючи касети, городники суттєво заощаджують місце, що виділяється під рослини, і мінімізують трудовитрати по догляду за ними.

Ми пропонуємо якісні лотки з полістиролу, які можна використовувати неодноразово. Каталог онлайн-магазину AgroPlanet Ukraine представляє касети з різним розміром осередків та піддоном, за допомогою якого підтримується нормальний водний баланс ґрунту в осередках. Відправка Укрпоштою та Новою Поштою в день замовлення!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner