Кошик
3028 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Агротекстиль та плівки

Агроволокно — це неткані полотна, створені з найтонших волокон поліпропілену, скріплених між собою в процесі термічної обробки. Використання агротекстилю стало одним із інноваційних агротехнічних прийомів останніх років. Укриття з поліпропіленових полотен дозволяє створювати сприятливий мікроклімат для ефективного зростання та розвитку культур, що вирощуються, захисту їх від шкідників та несприятливих погодних умов. Доступна ціна матеріалу сприяє активному впровадженню прогресивної агротехнології. В магазині AgroPlanet можна придбати якісний агротекстиль під будь-який запит за приємною ціною!

Агроволокно від AgroPlanet Ukraine

Агроволокно — це неткані полотна, створені з найтонших волокон поліпропілену, скріплених між собою в процесі термічної обробки. Використання агротекстилю стало одним із інноваційних агротехнічних прийомів останніх років. Штучне покриття має унікальні якості, що дозволяють активно використовувати цей матеріал для вирощування найрізноманітніших культур.

Основні переваги агроволокна:

  • безпека з погляду екології;
  • гігроскопічність — матеріал добре пропускає вологу при поливі та випаданні природних опадів;
  • стійкість до гнилі та цвілевих грибків;
  • відсутня схильність до впливу шкідників;
  • можливість використання хімскладів для добрива, боротьби зі шкідниками та бур'янами.

Укриття з поліпропіленових полотен дозволяє створювати сприятливий мікроклімат для ефективного зростання та розвитку культур, що вирощуються, захисту їх від шкідників та несприятливих погодних умов. Доступна ціна матеріалу сприяє активному впровадженню прогресивної агротехнології.

Види агроволокна

Укривне полотно випускається у двох кольорах: білому - як матеріал для облаштування парників та теплиць, і чорному - для формування грядок безпосередньо на ґрунті, наприклад, при вирощуванні полуниці.

Другим критерієм оцінки полотна є його щільність, яка варіюється від 17 до 50 г/кв.м. та 100 г/кв.м. Чим щільніший матеріал, тим менша його світлопроникність, що слід враховувати при виборі.

Інтеренет-магазин AgroPlanet Ukraine пропонує якісні полотна шириною від одного до чотирьох метрів, у рулонах довжиною 5, 10, 30, 50 м, а також пакетоване агроволокно різної ширини по 10 метрів у пакеті. У нас також можна придбати сітки, що затіняють, для укриття рослин від надмірної інсоляції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner