Кошик
2914 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Гербіциди

Гербіциди – це широкий клас пестицидів, які націлені на знищення однорічних та багаторічних трав та бур’янів, які можуть загрожувати росту та врожаю вирощуваних культур. В інтернет-магазині AgroPlanet Ukraine можна придбати оригінальні досходові та післясходові гербіциди суцільної або вибіркової дії іноземних та українських виробників, які відзначаються високою якістю, ефективністю та невисокою ціною.

Гербіциди від AgroPlanet Ukraine

Зібрати багатий урожай сільгоспкультур дуже складно, якщо не використовувати добрива та засоби захисту рослин від шкідників та захворювань. До найефективніших засобів боротьби з рослинами-шкідниками належать гербіциди.

Гербіциди – що це?

Гербіциди – це широкий клас пестицидів, які націлені на знищення однорічних та багаторічних трав та бур’янів, які можуть загрожувати росту та врожаю вирощуваних культур. Ці хімічні сполуки розроблені в умовах лабораторії та успішно застосовуються сучасними агрономами на посівних ділянках без шкоди культурам.

В залежності від впливу на бур’яни, гербіциди бувають наступних типів:

  • Суцільної дії – речовини впливають на зростання та розвиток усіх видів рослин. Дія такого препарату проявляється пожовтінням, почорнінням, в'яненням, усиханням та перегниванням небажаної рослинності.
  • Вибіркової дії – препарати мають руйнівний вплив виключно на небажані трави, не пошкоджуючи основної культури. Тобто відбувається усунення тільки рослин-шкідників, які не дають змоги розвиватись вирощуваній культурі.

За термінами внесення гербіциди розрізняють:

  • Досходові гербіциди – засіб ґрунтового внесення, який використовується до або після посіву, але перед початком сходів агрокультур. У момент проростання починається знищення бур'янів.
  • Післясходові гербіциди – можна застосовувати після сходів рослин-шкідників та самої культури. Після обробки відбувається швидке знищення рослин-шкідників.

Найкраща можливість купити якісні гербіциди в Україні

На сайті AgroPlanet Ukraine у широкому асортименті представлені препарати для боротьби з бур'янами. В нашому інтернет-магазині можна придбати досходові та післясходові гербіциди українських та іноземних виробників, які відзначаються високою якістю, ефективністю та невисокою ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner