Кошик
3028 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Фунгіциди

Фунгіциди – це засоби захисту рослин, створені для запобігання, пригнічення росту та знищення патогенних бактерій та грибків, які є збудниками багатьох захворювань. Вони діють інгібуючи або повністю вбиваючи грибки та їх спори, що викликають ураження рослин. Джерелами грибкових інфекцій є заражене насіння, ґрунт, рослинні залишки, сусідні посіви та бур’яни. В магазині AgroPlanet можна придбати великий асортимент оригінальних засобів українських та іноземних виробників.

Фунгіциди від AgroPlanet Ukraine

Фунгіциди – це засоби захисту рослин, створені для запобігання, пригнічення росту та знищення патогенних бактерій та грибків, які є збудниками багатьох захворювань. Вони діють інгібуючи або повністю вбиваючи грибки та їх спори, що викликають ураження рослин. Джерелами грибкових інфекцій є заражене насіння, ґрунт, рослинні залишки, сусідні посіви та бур’яни. 

Фунгіциди поділяються на три категорії: 

  • Контактні фунгіциди не поширюються по всіх тканинах рослини, а захищають лише ті частини, на які були нанесені під час обприскування.
  • Трансламінарні фунгіциди перерозподіляються з верхньої частини рослини, куди їх обприскують, до нижньої нерозпиленої частини листків.
  • Системні фунгіциди вважаються найефективнішими, оскільки вони перерозподіляються та розповсюджуються по всій рослині. Ці препарати вимагають активного розвитку рослини, щоб вільно циркулювати її тканинами для інтенсивної боротьби з хворобами.

Таким чином, деякі фунгіциди є локально-системними, деякі поширюються по тканинах рослин, а деякі просто залишаються на поверхні, на яку їх розпилюють.

Чому фунгіциди краще купити у нас?

В інтернет-магазині AgroPlanet Ukraine представлений великий вибір недорогих фунгіцидів від різних захворювань, що вражають садові та городні культури. В каталозі Ви знайдете препарати, які є ефективними від фітофтори, фузаріозу, альтернаріозу, від борошнистої роси та від іржі, чорної корневої гнилі, оїдіуму, парші та від мілдью. Наші менеджери завжди готові допомогти у виборі препарату, який вирішить вашу проблему. Ми довіряємо лише перевіреним та сертифікованим постачальникам, тому наша продукція відзначається високою якістю та ефективністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner