Кошик
2894 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Родентициди

Родентициди – це хімпрепарати із групи пестицидів, які призначені для винищення щурів, мишей та інших гризунів-шкідників. Найчастіше ці препарати застосовують у складських приміщеннях, на зерносховищі та в місцях зернової переробки. Виготовляються препарати в різних формах, наприклад, тістова принада, гранули та зерно з приваблюючими смаками. В магазині AgroPlanet представлені високоякісні родентициди різні за складом та приваблюючим ароматизатором за найнижчою ціною!

Родентициди від AgroPlanet Ukraine

Родентициди – це хімпрепарати із групи пестицидів, які призначені для винищення щурів, мишей та інших гризунів-шкідників. Найчастіше ці препарати застосовують у складських приміщеннях, на зерносховищі та в місцях зернової переробки.

Як діють родентициди?

Речовини починають діяти на організм тварини відразу після потрапляння в кишківник або легені. У результаті з'являються симптоми, що викликають смерть. Виготовляються родентициди в різних формах, наприклад, тістова принада, гранули та зерно з приваблюючими смаками.

Однією з найпоширеніших форм є порошкова суміш, що містить у складі діючі речовини або отруйну суміш з різними наповнювачами, що прискорюють процес отруєння після прийому.

Ці препарати поділяються на:

  • Отрути синтетичного походження – вважаються найефективнішими для знищення гризунів.
  • Отрути з хімічним складом.

Засоби виготовляються у формі брикетів, зернових сумішей та концентратів (гелів та порошків). Кожен тип препаратів проти гризунів має певні переваги та недоліки.

Родентициди відрізняються за характеристиками:

  • Швидкість реакції – речовини з гострою дією, що моментально викликають загибель шкідників протягом декількох хвилин, а підгострі або хронічної дії – спрацьовують за високим ступенем накопичення в організмі, тобто через кілька тижнів використання
  • Ефективність – засоби гострої дії спрацьовують на 100%, тоді як підгострі не дають такої гарантії і працюють відлякувачами.

Придбайте родентициди від гризунів в AgroPlanet Ukraine

Купити за найвигіднішою ціною в Україні високоякісні родентициди можна на цій сторінці сайту AgroPlanet Ukraine. В каталозі представлені препарати різні за складом та приваблюючим ароматизатором. Отримати професійні відповіді на питання пов'язані з отрутами для боротьби з гризунами-шкідниками, можна безкоштовно у наших консультантів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner