Кошик
3028 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Інсектициди

Інсектициди – це засоби направлені на боротьбу та знищення комах. Ці речовини діють відлякуючи шкідників, повністю знищуючи або перешкоджаючи їх небажаній руйнівній поведінці. Дані препарати згубно впливають як на дорослих паразитуючих особин, так і на їх личинки та яйця. В магазині AgroPlanet можна придбати оригінальні інсектициди системної та контактної дії від українських та іноземних виробників.

Інсектициди від AgroPlanet Ukraine

Ваші плодові та овочеві культури регулярно піддаються атакам шкідників? Для вирішення цієї проблеми, рекомендуємо замовити в інтернет-магазині AgroPlanet Ukraine інсектициди, які є професійними препаратами, спрямованими на швидке винищення небажаних комах!

Інсектициди – це засоби направлені на боротьбу та знищення комах. Ці речовини діють відлякуючи шкідників, повністю знищуючи або перешкоджаючи їх небажаній руйнівній поведінці. Дані препарати згубно впливають як на дорослих паразитуючих особин, так і на їх личинки та яйця.

Інсектициди в складі містять синтетичні речовини та біологічні компоненти. Щоб досягти бажаних результатів, необхідно чітко слідувати вимогам інструкції. Якщо дотримуватись дозувань, міцності розчину, терміну та періодичності використання, то інсектициди матимуть високоефективну дію та не заподіють шкоди вашому врожаю.

Інсектициди бувають наступних типів:

  • Системні інсектициди використовують в рідкій формі методом ґрунтового внесення. Препарат поглинається корінням рослини і розповсюджується по зовнішнім ділянкам (листя, гілки, плоди). Ці ділянки стають отруйними для будь-яких комах, які налітають на рослину.
  • Контактні інсектициди націлено вбивають лише тих комах, які уражені їх застосуванням. Звичайний спрей від домашніх комах діє так само, як контактний інсектицид. Оскільки цей вид повинен безпосередньо вражати комаху, він неефективний як профілактичний засіб.

Чому інсектициди варто купувати в AgroPlanet Ukraine?

Придбавши ці засоби для боротьби з комахами-шкідниками у нас, Ви можете бути на 100% впевнені, що купуєте лише оригінальну продукцію відомих виробників.

  • Засоби безпечні для оброблюваних культурних рослин та навколишнього середовища.
  • Ефективність цих препаратів є підтвердженою сертифікатами якості.
  • Низький рівень резистентності – у шкідників не формується стійкий імунітет до інсектицидів.
  • Моментальна дія вже після першої обробки.
  • Стійкі до атмосферних опадів.

В інтернет-магазині AgroPlanet Ukraine можна придбати оригінальні інсектициди українських та іноземних виробників, таких як Syngenta, Protect Garden, Укравіт, Сімейний Сад та Агромаксі. Ціни у нашому магазині більш ніж доступні, а якість на вищому рівні. Звертайтеся, ми залюбки надамо вичерпну консультацію з технічних, практичних та екологічних питань, пов'язаних з використанням наших товарів. Доставка по всій Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner