Кошик
2296 відгуків
AgroPlanet Ukraine — магазин засобів захисту рослин та насіння
+380 (73) 773-33-00
Додати відгук

Протруйники

Протруйники широко використовуються для обробки насіння для знезараження та дезінфекції від патогенних організмів, що переносяться комахами, насінням, а також можуть міститись в ґрунті. Протруєння є економічно вигідним та найбільш ефективним методом захисту сільгоспкультур від ураження хворобами та комахами-шкідниками. В магазині AgroPlanet можна придбати великий асортимент оригінальних засобів українських та іноземних виробників.

Протруйники від AgroPlanet Ukraine

Протруйники широко використовуються для обробки насіння для знезараження та дезінфекції від патогенних організмів, що переносяться комахами, насінням, а також можуть міститись в ґрунті. Протруєння є економічно вигідним та найбільш ефективним методом захисту сільгоспкультур від ураження хворобами та комахами-шкідниками.

В залежності від виду збудників, особливостей культури та типу препарату виділяють такі способи протруювання:

  • Сухий – виконується за допомогою нанесення на насіння сухої порошкоподібної речовини.
  • Напівсухий або зі зволоженням – відбувається за допомогою спеціальним чином приготовленого розчину та суспензії. Метод хороший тим, що не вимагає подальшого просушування насіння, оскільки вологість значно не збільшується.
  • Мокрий – здійснюється обприскуванням, замочуванням або поливом майбутніх посівів суспензією, порошком, що змочується, або водним розчином. Цей спосіб передбачає подальше просушування зерен від мокрого до вологого стану.
  • Гідрофобізація – передпосівна обробка рідким препаратом з полімерних речовин, який утворює на насіннєвому матеріалі тоненьку плівку, що щільно прилягає.

В якості протруйників ячмінного, пшеничного та іншого посадкового матеріалу використовуються водорозчинні засоби:

  1. концентрат суспензії;
  2. порошок, що змочується;
  3. емульгований концентрат та ін.

AgroPlanet Ukraine – інтернет-магазин з великим вибором насіння та ЗЗР, і звичайно, ми пропонуємо за прийнятною вартістю протруйники, що випускаються відомими виробниками: Syngenta, Protect Garden, АгроМаксі, Сімейний сад та іншими. Доставка здійснюється по всій Україні.

Якщо вам потрібні рекомендації щодо застосування протруйників або зіткнулись із складнощами вибору, звертайтесь за допомогою наших фахівців. Консультації надаємо телефоном. Наші ціни нижчі, ніж у конкурентів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner